Krav maga | děti

PREVENCE

Učíme děti hlavně této dovednosti, aby si uvědomily, že stejně jako čištění zubů, mytí rukou nebo poutání se v autě je stejně důležité, jako je dívat se kolem sebe a naučit se předvídat. Tím se zvyšuje jejich bezpečnost, protože dokáží rychleji reagovat na krizové situace a vyhnout se jim. Naše tréninky jsou vedené tou nejpřirozenější formou pro děti a to hrou. Při hře získávají fyzickou zdatnost a protože je tento způsob učení pro děti zábavný, pohyb se stává přirozeností a užívají si to. I když to není zcela možné, naším cílem je jim tuto cestu maximálně zpříjemnit a zjednodušit, aby se v nich upevnilo zdravé sebevědomí.

POHYB

Nedílnou součástí, trénink dětí je veden zábavnou formou, jednoduše řečeno – děti si na tréninku převážně hrají, ale i tyto pohybové hry jsou v souladu s konceptem Krav Maga, zvyšuje se postřeh, rychlost , obratnost a i spolupráce jeden s druhým, se skupinou.

SEBEVĚDOMÍ

Zdravé sebevědomí se postupně získává během jednotlivých tréninků, učíme se pracovat s emocemi, sebeovládáním, zvyšování koncentrace a sebekázeň.

… a i když to není zcela možné, tak naším cílem je jim tuto cestu maximálně zpříjemnit a zjednodušit, aby se v nich upevnilo zdravé sebevědomí.

Stávají se z nás parťáci a kamarádi
a to nejen v čase tréninků kde si tvoříme velice příjemné vazby, ale i při společných akcích, které pořádáme i pro všechny členy rodiny.

Prevence je jeden z hlavních smyslů KMG.

Snažíme se v dětech probudit lásku k jakémukoli pohybu a to zábavnou formou – hrou. Během našich tréninků si přirozeně tvoříme velice příjemné vazby – kamarádství i s rodiči dětí. Zaměřujeme se na zvýšení dětského sebevědomí, jejich komunikaci s nimi, s námi, mezi ostatními. Dotváříme jejich osobnost, dáváme jim prostor říci svůj názor. Ať mají radost ze života a mohou si jej užívat naplno podle svých přání, s maximálním bezpečím.

Umíme aktivní a zábavnou formou rozvíjet dětské sebevědomí, lásku k pohybu a určitou dávku zodpovědnosti ke svému jednání.

Vytvářet přátelské rovnocenné vazby napříč věkovým generacím a společně si užívat radost ze života.

Chcete začít trénovat? Přijďte se podívat na jakýkoli trénink, nebo nám napište.
Liberec
Turnov
Semily
Další lokality