Krav Maga a Coronavirus - 10.3.2020

autor kufr.milan
v sekci Akce
Zobrazení: 0

Upravený režim tréninků v souvislosti s Coronavirem

Vážení studenti a rodiče našich sludentů,
chceme Vás informovat o připravované úpravě režimu tréninků v souvislosti s nařízením vlády ohledně Coronaviru.

Vláda ČR se rozhodla v rámci preventivních opatření kvůli možné nákaze mimo jiné uzavřít školy. V současné době se snažíme zjistit, jak se toto rozhodnutí dotkne i mimoškolních aktivit jako je právě náš kroužek a pronájmu prostor ve školách.

Dovedu si představit, že se teď ptáte: “Co to pro nás bude znamenat?”.
Nás tato informace zasáhla nepřipravené stejně jako Vás. Semlelo se to strašně rychle. Momentálně pro Vás máme jen pár informací :

- Během tohoto týdne budeme kontaktovat vedoucí pracovníky škol s žádostí o vyjádření. Jsme připraveni zachovat tréninky v co nejvyšší míře tak, jak byly naplánované. Žádná naše třída ani akce nespadá nad hranici 100 lidí. Naším hlavním záměrem je udržet bezpečnost na akcích a podporovat prevenci rozšiřování nákazy. Všechny tréninky budou opatřeny dezinfekcí. 

Od Vás zároveň očekáváme maximální ohleduplnost vůči ostatním. Spoléhame na Vás, že na tréninky dorazí pouze 100% zdraví. 

- Protože si uvědomujeme, jak těžké je ze dne na den zajistit hlídání dětí, uděláme maximum proto, abychom v co nejbližší době pro vaše děti připravili příměstský tábor na dobu uzavření škol. 

Jakmile budeme mít bližší informace zašleme Vám další email. I přes veškerou naši snahu se však může stát, že dojde k úpravě rozvrhu nebo zrušení některých tréninků na nezbytně nutnou dobu.

K této změně (nařízení vlády) již došlo. My Vám kompletní informace přeneseme do tohoto pátku 13.3. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další setkání.

Milan a Radka Kufrovi
#brantesechytre

 

Oficiální prohlášení naší mateřské organizace Krav Maga Global

Coronavirus a Krav Maga

Dnes 10.3 vyšlo prohlášení od Rady bezpečnosti ohledně rušení škol a společenských akcí. Tým Krav Maga Global blízce spolupracuje s hygienickou stanicí a zjišťujeme všechny informace pro udržení bezpečnosti našich akcí.

Všechny naše akce a třídy pokračují tak, jak byly naplánované. Žádná naše akce nespadá nad hranici 100 lidí. Naším hlavním záměrem je udržet bezpečnost na akcích a podporovat prevenci rozšiřování nákazy. Všechny tréninky budou opatřeny dezinfekcí a budou probíhat v podmínkách, které nebudou podporovat další šíření.

Bohužel toto je maximum toho, co můžeme v současné době udělat. Chtěl bych proto primárně apelovat na vaši osobní zodpovědnost. Naše doporučení pro zvýšení bezpečí:
Pokud cítíte onemocnění, zůstaňte doma a kontaktujte svého lékaře
Pravidelně si umývejte ruce
Posilujte svou imunitu - hygiena, dezinfekce
Situaci průběžně monitorujeme a vyhodnocujeme. Pokud chodíte do pravidelných kurzů, tak Vás budou o případných změnách informovat lokální instruktoři.

Jakub Otipka