Krav Maga a Coronavirus - update 13.3. - 14:00

autor kufr.milan
v sekci Akce
Zobrazení: 0

pozastavení provozu!

Vzhledem k aktuální situaci a restrikcím, které jsou vyhlášeny Bezpečnostní radou státu, POZASTAVUJEME DO ODVOLÁNÍ všechny naplánované akce a veškeré tréninky dětí i dospělých.


Aktuální situace ohledně koronaviru SARS-CoV-2 přináší změny ze dne na den a s tím přicházejí i nová opatření. Stejně, tak přichází i různé výklady aktuálně vyhlášeného NOUZOVÉHO STAVU vládou ČR ze dne 12.3.2020.  Některé z nich nám legislativně naši činnost v počtu do 30 lidí ve skupině v zásadě umožňují. Nevmímáme však,  že bychom měli dostatek znalostí a zkušeností objektivně zhodnotit současnou situaci, a proto vycházíme z doporučení odborniků, a přijímáme taková opatření, která plně respektují aktuální nařízení a zároveň přispívají k ochraně před dalším šířením viru. 

V Libereckém kraji byly navíc v tomto týdnu jarní prázdniny a řada z nás a našich studentů opustila ČR,  i proto považujeme za naši morální povinnost respektovat minimální 14 denní karanténu, která oficiálně platí až od 13.3.2020.
Po této lhůtě, pokud to bude možné, bychom rádi alespoň částečně obnovili naši činnost. Ta se může týkat soukromých tréninků, tréninků pro malé skupiny, venkovních aktivit apod. Připravujeme různé modely fungování, aniž bychom byli v rozporu se zákonem nebo našimi morálními hodnotami.  

Situaci neustále monitorujeme a spolupracujeme s naší mateřskou organizací, která již teď intenzivně pracuje na novinkách, které Vám pomohou zachovat tréninkové nasazení (viz oficiální prohlášení níže).

O všem Vás budeme průběžně informovat. Sledujte vaši e-mailovou schránku i veřejné zdroje jako právě náš web, facebook apod.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další setkání.

Milan a Radka Kufrovi a náš tým
#brantesechytre

Oficiální prohlášení naší mateřské organizace Krav Maga Global

 KMG 2020 official logo

Vzhledem k aktuální situaci a restrikcím, které jsou vyhlášeny Bezpečnostní radou státu se všechny akce, které byly naplánované pozastavují.

Situace se mění ze dne na den, a proto přijímáme opatření, které podléhají aktuálním nařízením a zároveň přispívají k ochraně před dalším šířením viru.

Víme, že situace není příjemná, proto již teď pracujeme na novinkách, které Vám pomohou zachovat tréninkové nasazení. O všem budeme průběžně informovat. Ohledně pravidelných tříd vás budou informovat lokální instruktoři.

Velmi si vážíme vaší přízně. Věříme, že budeme držet komunitu pohromadě a dále budeme přispívat vaší bezpečnosti. Pozdrav nám zasílá Eyal!

⬇️⬇️

https://www.youtube.com/watch?v=KBTplPgPk8k&t :)

Tým Krav Maga.