Krav maga soukromé lekce

 
 
Je pro Vás z důvodu časové zaneprázdněnosti, práce na směny či rodinným povinnostem nemožné navštěvovat běžné tréninky? Chtěli byste se zaměřit na specifickou oblast technik

Co můžete od soukromých lekcí očekávat?

1.

Pro soukromé hodiny neexistuje žádná standardní osnova, každý má specifické zadání, jinou výchozí pozici ohledně fyzické a psychické připravenosti atd.

2.

Plán připravujeme, až po úvodním rozhovoru s vámi, v souladu s vašimi přáními a potřebami. Můžeme pro Vás připravit tréninkový plán stavěný na klasických osnovách nebo se zaměřit na specifické problémy dle Vašich potřeb.

3.

Tím je možné dosáhnout výrazně většího efektu během velmi krátké doby než v běžných třídách. Vyberte si čas a místo, které vám vyhovuje. Soukromé lekce jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro menší skupiny.

krav-maga-system-dospeli-1-uprkrav-maga-system-soukrome-lekce-2krav-maga-system-dospeli-2-uprkrav-maga-system-soukrome-lekce-4krav-maga-system-dospeli-3-uprkrav-maga-system-dospeli-4-upr

PRO KOHO JE INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK VHODNÝ?

Pro každého, kdo hledá individuální přístup. Má specifické potřeby na které se chce v tréninku zaměřit. Má nedostatek času a nemůže navštěvovat skupinové kurzy. Hledá pokročilý trénink - má zkušenosti v bojových uměních nebo sebeobraně a chce se zdokonalit. Chce rychlý pokrok - tyto lekce umožňují lépe se zaměřit na pokročilost a tempo každého studenta, což může vést k rychlejšímu získání dovedností. Soukromé lekce jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro menší skupiny do 5 osob.

JAK MOHU TRÉNOVAT?

Pravidelné lekce je možné doplnit o semináře nebo kempy. Semináře probíhají formou krátkodobých intenzivních tréninků, kemp je obvykle vícedenní akce pořádána v létě nebo zimě. Tyto akce pořádáme sami nebo ve spolupráci s dalšími kluby.

Co je na trénink potřeba?

Běžné oblečení na cvičení,
boty do tělocvičny a pití

cca po 3 týdnech je nutné pořídit suspenzor a chránič zubů.

Chcete začít trénovat?

Přijďte se podívat na jakýkoli trénink, nebo nám napište.

logo libereclogo turnovlogo dalsi

Spolupracujeme s

apolena
Liberecký kraj
První pomoc
smartcamps
stonožka
zsst
urban safety
Vědomá komunikace s dětmi
První pomoc
smartcamps
stonožka