Instruktor Braňte se chytře

fb logo

Sport k mému životu patří od malička. Ať už to byl na základní škole vytrvalostní běh či basket, později jsem, již jako pracující, úplně propadla Tai-bu.
S narozením syna přišlo i stěhování do Liberce a já se náhle objevila ve městě, kde sport patří k běžnému životu. Kolo, in-line brusle, plavání a po třicítce jsem se poprvé postavila i na lyže...Přeji si, aby ve mně syn viděl nejen mámu, ale i parťáka.

Ke Krav Maze mě vlastně přivedl on, po prvním tréninku naprosto nadšený, takhle jsem ho ještě neviděla! Začala jsem tedy filozofii Krav Maga více studovat. To, co jsem si přečetla a úžasný přístup zkušených instruktorů Kufrových, mě dovedl až k práci asistentky.

Krav Maga pro mě není jen sebeobrana, je to pro mě čas strávený se svým synem, s dětmi, které mě nabíjejí energií a práce s nimi naplňuje radostí. Jsou to tréninky se skvělými lidmi.
Krav Maga se stala mou srdeční záležitostí !

CERTIFIKACE:

Practitioner 3
P2 patch

Instruktor sebeobrany
BP VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. - celostátní osvědčení

Instruktor sebeobrany III. třídy
Braňte se chytře z.s.

Všeobecná sestra
Západočeská univerzita v Plzni
zkoušky z psychologie, komunikace, managementu

AKCE / CERTIFICATE OF PARTICIPATION

Krav Maga

Obrana na zemi (jak se nedostat na zem + řešení problémů na zemi) 2018,  Hrozby a nejběžnější útoky proti zbraním nůž, tyč, pistol 2018, Car rage 1 2018, Bar fight 2019, P-weekend 5/2019, P-weekend 11/2019

Specializované přednášky a kurzy

Pravidelné kurzy a školení KPR, BOZP, zbrojní průkaz A, B, E; Kde se tvoří a boří seběvědomí dětí (Zdeněk Oklešťek) 2018, Psychologie sériových vrahů (PhDr. Andrej Drbohlav) 2018