Instruktor Krav Maga System

Vždy mě zajímaly bojové sporty, ale nechtěl jsem jen bezhlavě mlátit do pytle, nebo do soupeře v ringu. Když se u nás ve městě otevřel kurz Krav Maga pochopil jsem, že jde o ucelený systém, kde se naučím jak ochránit sebe a svou rodinu, protože ta je pro mě to nejcennější.

Na Krav Maga mě baví, když vidím svůj posun za relativně krátkou dobu. Baví mě se hýbat a zlepšil jsi si fyzickou kondici. Neustále poznávám bezva lidi co mají podobné zájmy a cíle.

Nejlepší pocit na treninku je: když už nemůžete, padnete na zem, myslíte si že už se nezvednete a lapete po dechu, ale to je známka toho že stále žijete a musíte vstát a vy opravdu vstanete.. :-)

Nyní dělám vše, abych se stal instruktorem a mohl, tak předávat dalším lidem to co je hlavními cíly Krav Maga. Naučit se dívat.... chránit sebe, své blízké.

CERTIFIKACE:

Krav Maga Instruktor světové organizace Krav Maga Global :
- Krav Maga Self Defense
- Krav Maga For Kids and teenagers

KMG Instructor Patch 250x250 P2 patch

Instruktor pro teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP (civil)
Euro Security products

Instruktor sebeobrany
BP VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. - celostátní osvědčení

Instruktor bojových umění
Krav Maga z.s. - celostátní osvědčení

Instruktor sebeobrany III. třídy
Braňte se chytře z.s.

AKCE / CERTIFICATE OF PARTICIPATION

Krav Maga

Obrana na zemi (jak se nedostat na zem + řešení problémů na zemi) 2018,  Hrozby a nejběžnější útoky proti zbraním nůž, tyč, pistol 2018, P-Weekend 2019, Praktický semininář Obrana proti noži & pepřový sprej 2020, Combat Program: MASTER YOUR GROUND GAME 2020,

PPI - Program přípravy instruktorů : 2019

KIC - Krav Maga For Kids and teenagers : 2019
- Instruktorský update Kids and Teenagers : 2019, 2020

GIC - General Instructors Course : 2020

Specializované přednášky, kurzy a další vzdělání

Workshop s Vratislavem Hláskem (přední odborník na výchovu, koučování a práci s dětmi) 2019, Základy práce na zemi a nácviky relevantní pro práci v dětských třídách (Richard Andrš) 2019, Vývojová osa kontaktních dovedností u dětí (Mgr. Petr Kotík) 2019