Instruktor Braňte se chytře

Jsem máma tří slečen. Nejstarší je 15 let, prostřední 10 let a nejmladší 3 roky. Když jsme pro naší prostřední, trochu více hyperaktivní slečnu hledali kroužek, Krav Maga mě hned zaujala! Jako bývalý sportovec, jsem se do tohoto vyžití zamilovala. Děti mají pohyb, naučí se fungovat jako kolektiv a v neposlední řadě, se naučí bránit, což je pro dnešní svět dost důležité!

Když mi bylo po roce nabídnuto, abych s dětmi pomáhala, neváhala jsem ani chvilku. Je úžasné vidět dětičky, jak se rády učí nové věci a ta radost, když se jim něco povede. A pokud přeci jen nějaký ten neúspěch přijde, tak jsme tam my, abychom je podpořili.

Krav Magu bych ráda doporučila také rodičům. I já už rok trénují a snažím se na sobě makat. Stouplo mi sebevědomí i fyzička. Je to láska na celý život !

CERTIFIKACE:

Practitioner 2
P2 patch

Instruktor sebeobrany
BP VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. - celostátní osvědčení

Instruktor sebeobrany III. třídy
Braňte se chytře z.s.

AKCE / CERTIFICATE OF PARTICIPATION

Krav Maga

Obrana na zemi (jak se nedostat na zem + řešení problémů na zemi) 2018,  Hrozby a nejběžnější útoky proti zbraním nůž, tyč, pistol 2018, Car rage 1 2018, P-weekend 2019

Specializované přednášky a kurzy

*Naděje - dlouhodobá spolupráce s programy pro děti benefice, kocerty a další; Psychologie sériových vrahů (PhDr. Andrej Drbohlav) 2018, Kde se tvoří a boří seběvědomí dětí (Zdeněk Oklešťek) 2019