Instruktor sebeobrany a branných aktivit

Jsem hlavně hrdý a milující otec, dále sportovec, motorkář a asi občas přerostlé dítě. Krav Magu jsem blíže poznal, když jsme se synem hledali aktivitu, kde by se "vyřádil". Z tréninku chodil nadšený a moc ho to baví. Díky tomu jsem se na kurz krav Maga přihlásil i já a začal jsem se o tento systém zajímat víc a víc. Perfektně se to propojovalo s mými zájmy. Když jsem pak dostal nabídku pomáhat s tréninky dětí a posléze i v kurzech pro dospělé, nebylo nad čím rozmýšlet a v roce 2016 jsem se stal součástí týmu a po absolvování akreditovaného kurzu INSTRUKTOR SEBEOBRANY se začal trenérské činnosti věnovat plně.

Protože nerad sedím doma a adrenalinové sporty a outdoorové aktivity jako je lezení, via feratty, turistika a další jsou mi velice blízké, začal jsem pro naše dětské studenty připravovat výlety, kurzy přežití a další aktivity při jednotlivých akcích našeho kravmagáckého klubu.

Po druhém kurzu přežití, který měl u dětí obrovský úspěch, jsem se rozhodl dále vzdělávat a absolvoval jsem všechny potřebné instruktorské kurzy, abych mohl dětem nabídnout nový adventure kroužek - Mladý dobrodruh.

CERTIFIKACE:

Practitioner 1
P1 patch

Instruktor branných aktivit a pobytu v přírodě
Mgr. Jindřich Petřík

Instruktor lezení na umělých stěnách
Bc. Ondřej Lonský

Instruktor sebeobrany
BP VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. - celostátní osvědčení

Instruktor pro teleskopický obušek a taktické příslušenství ESP (civil)
Euro Security products

Instruktor sebeobrany III. třídy
Braňte se chytře z.s.

Zdravotník zotavovacích akcí
Český červený kříž Liberec

Zbrojní průkaz A,B,E

AKCE / CERTIFICATE OF PARTICIPATION

Krav Maga

Obrana na zemi (jak se nedostat na zem + řešení problémů na zemi) 2018,  Hrozby a nejběžnější útoky proti zbraním nůž, tyč, pistol 2018, Car rage 1 2018, Bar fight 2019, Active shooter 2019, Sebeobranné prostředky 2022, Car rage 2022, Hrozby nožem 2022, Bar Fight Praha 2022, Aktivní útočník 2022 (Urban KravMaga)

Specializované přednášky a kurzy

Zkušenosti s vedením skautských dětský oddílů, Psychologie sériových vrahů (PhDr. Andrej Drbohlav) 2018, Kde se tvoří a boří seběvědomí dětí (Zdeněk Oklešťek) 2019, Nebezpečí na internetu (Milan Kufr) 2019, Děti, digitální závislost a my 2019